• تازه ها
  • در آینه رسانه ها
گروه عمران شهری: تونل حکیم پنجمین تونل شهری پایتخت است که پیشرفت عملیات اجرایی آن از مرز 55 درصد فراتر رفته و عملیات حفاری این پروژه تا پایان اردیبهشت ماه به اتمام می رسد.
گروه حمل ونقل عمومی: تشکری هاشمی از شناسایی هزار نقطه شهر تهران به منظور توسعه نقاط مبدا و مقصد و محورهای دوچرخه سواری در سطح مناطق 22 گانه خبر داد و گفت: توسعه تعداد مسیرهای دوچرخه سواری در سطح شهر اولویت شهرداری در سال 93 است .
گروه فرهنگ و جامعه: رییس سازمان ورزش شهرداری تهران گفت: افزایش سرانه‌های ورزشی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان ورزش شهرداری در 5 سال آینده است. در این برنامه مقرر شده در هر محله از پایتخت یک مجموعه آبی، زمین چمن و مجموعه ورزشی به بهره‌برداری برسد.
گروه اقتصاد شهری: مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از حضور فعال این سازمان در بورس ، ورود جدی به عرصه بیمه و لیزینگ، انجام سرمایه گذاری های مشترک با فعالان اقتصادی و اجرای پروژه های عمرانی در آینده ای نزدیک به منظور ایجاد درآمد پایدار برای بازنشستگان و موظفین شهرداری و همچنین کم شدن بار هزینه ای سازمان برای م...
..................
..................
..................
..................
گروه بین الملل:با توجه به افزایش جمعیت، گسترش شهرها و ماشینی شدن امورمختلف زندگی که انواع آلودگی های زیست محیطی و بیماری های ناشی از آن را در پی دارد درختکاری و ایجاد فضای سبز نقش مهمی را در بهبود محیط زندگی به ویژه در شهرهای بزرگ ایفا می کند.
گروه فرهنگ و جامعه: مدیر امور توسعه گردشگری شهرداری تهران با تاكيد بر استمرار برنامه‌ریزی‌ها برای گسترش فعالیت‌های گردشگری پایتخت ،‌از پیشنهاد تشکیل گروه آژانس‎های مسافرتی «مهمان طهران» خبرداد و یادآورشد: 26 آژانسی که در ایام نوروز با ستاد گردشگری همکاری داشتند به عضویت این گروه درخواهند آمد اما باب همکاری و عضویت برای...